IMSA-9210B-1-11Z823-GF ( 단품품번: IMSA-9210B-1-11Z823-GF)
제품정보
  • 포장 형번
    IMSA-9210B-1-11Z823-GF
  • 단품품번
    IMSA-9210B-1-11Z823-GF
  • 카테고리
    Pin Header Connectors
  • 시리즈
    9210B
제품 성능
  • Connector Shape
    Plug
  • PCB Mounting Methods
  • Connector Orientation
  • Pitch
    2 mm Pitch
  • Solder Tail Pitch
  • Pin Counts
    11 Pin
  • Contact Plating
    Gold
  • Rated Voltage (AC)
    250 V
  • Rated Voltage (DC)
    250 V
  • Rated Current
    3 A
  • Operating Temperature Range (Max.)
    105 ℃
  • Operating Temperature Range (Min.)
    -40 ℃