IMSA-9854B-24B-T ( 단품품번: IMSA-9854B-24B-T)
제품정보
  • 포장 형번
    IMSA-9854B-24B-T
  • 단품품번
    IMSA-9854B-24B-T
  • 카테고리
    Board to Board Connectors
  • 시리즈
    9854B
제품 성능
  • Connector Shape
    Plug
  • Pitch
    1 mm Pitch
  • Solder Tail Pitch
  • Pin Counts
    24 Pin
  • Contact Plating
    Tin
  • X-Axis Floating Range
    0.8 mm
  • Y-Axis Floating Range
    0.5 mm
  • Effective Wiping Length
    0.8 mm