IMSA-9860B-30Y513 ( 단품품번: IMSA-9860B-30Z18-GFA)
제품정보
  • 포장 형번
    IMSA-9860B-30Y513
  • 단품품번
    IMSA-9860B-30Z18-GFA
  • 시리즈
    9860B
제품 성능
  • Connector Shape
    Plug
  • Pitch
    0.8 mm Pitch
  • Solder Tail Pitch
  • Pin Counts
    30 Pin
  • Contact Plating
    Gold
  • Rated Voltage (AC)
    50 V
  • Rated Voltage (DC)
    50 V
  • Rated Current
    0.5 A
  • Operating Temperature Range (Max.)
    105 ℃
  • Operating Temperature Range (Min.)
    -40 ℃
  • X-Axis Floating Range
    0.5 mm
  • Y-Axis Floating Range
    0.5 mm
  • Effective Wiping Length
    0.5 mm